Banka Hesap Numaralarımız

+90 374 212 81 46

info@esanadolu.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Kuruluşumuz kalite güven ve iş istikrarı ile her gün müşteri portföyünü artırmaktadır .En yeni teknoloji zamanı kazanca dönüştürerek en üstün kalite ile (TSE,TÜV,DIN,EN,NFPA,ISO,CE belgeli) kaliteyi insana saygının bir gereği görmektedir.

En iyi hizmet, en uygun fiyat, teknoloji, garanti ve servis avantajları ile yerinde ücretsiz kontrol süreklilik prensibiyle çalışıyoruz.

Firmamızın tüm dolum & boşaltma ve montajlama işlemleri otomatik makine ve ekipmanlar ile yapılan cihaz gövdelerine periyodik bakım, standartlara uygun hidrostatik test ve muayene TSE-HYB onaylı servis hizmetleri.

Esanadolu güvencesiyle kaliteli hizmet anlayışıyla sınırsız müşteri memnuniyeti. Bakım ve yeniden dolum için alınan cihazların yedekleme garantisi.

Kalite politikamız müşteri gereksinimini ve problemlerini ödün vermeden karşılamaktır.

vision

MİSYONUMUZ

Esanadolu olarak Türkiye'nin öncü ve sektörün ihtiyacı olan her türlü yangın söndürücü, yangın söndürme malzemeleri ile iş güvenliği malzemeleri tedarikçisi olmak, Satın alma sürecindeki malzemelerin zamanında teslimini yapmak, Müşterilerimize sürekli uygun fiyatlar sunacak şekilde hizmet vermek, Yenilikçi ve teknolojiyi takip eden firma olmak, Sıfır iş kazası prensiplerine uygun, işlerimizi istenilen zamanda hatasız olarak yapmak TSE, CE ve ISO standartları dahilinde ürünlerin satışını planlamak, Sıfır müşteri şikayeti ve sıfır hata hedeflerimizdir.

vision

VİZYONUMUZ

Alanında, Türkiye'nin önde gelen Yangın Söndürme Sistemleri ve Güvenlik Sistemleri tedarikçisi arasında yer almaktır.

DEVAMI

Bir "Aile Şirketi" olarak bizler, müşterilerimizi "Ailemizin Bir Ferdi" olarak görmekten gurur duyarız.

Esanadolu Yangın Söndürme ve Güvenlik Sistemleri olarak öncelikli temel değerimiz, koşulsuz ve tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Kurulduğu günden itibaren Bolu'nun saygın firmaları arasında yer alan Esanadolu’nun en büyük desteği müşterilerinden gelen geri bildirimlerdir. Uzun yıllar sektörün içinde olmamız, müşteri ilişkilerimizi sürekli olarak sıcak tutmamız, uygun fiyatlarımız ve zamanında teslimatımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam etmekteyiz. Esanadolu'nun temel değerlerinden olan insan faktörü, sıfır iş kazası ile taçlandırılmıştır. Çalışanlarımızı iş kazaları ve iş emniyeti konusunda güncel eğitimlerle destekleriz. Sektörde edindiğimiz tecrübe ve deneyimleri ihtiyacı olan firma ve kurumlarla paylaşmaya özen gösteririz, düzenli olarak yapılan seminer, fuar ve toplantıları takip ederiz, ürün satış gamında bulunan ürünlerin kullanımı hakkında gerekli geri bildirimi sağlarız.

Bizi Arayın +90 374 212 81 46

Bizi Arayın +90 374 212 81 46

Karaçayır mah. Eflatun Sok. Koçak Apt. No: 35/2 Bolu / Türkiye
+90 374 212 81 46
+90 374 212 81 45
info@esanadolu.com.tr
REFERANSLARIMIZ

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Telif Hakları

2022 Esanadolu Tüm Hakkı Saklıdır. Vipot Reklam Ajansı

E-BÜLTEN ABONELİĞİ