Banka Hesap Numaralarımız

+90 374 212 81 46

info@esanadolu.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

BLOG
Anasayfa Blog Yangına Karşı Farkındalık Semineri

Yangına Karşı Farkındalık Semineri

26 Ocak 2019

Masdaf, Allianz Sigorta A.Ş. bünyesinde hizmet veren Allianz Teknik ile birlikte yangın riskine karşı farkındalığı arttırmak amacıyla “Sigortacılıkta Yangın Sistemleri” semineri düzenledi.

Masdaf, pompa sektöründeki mühendislik gücünü, Mas Academy kapsamında iş ortaklarıyla paylaşmaya devam ediyor. Masdaf, Allianz Teknik ile birlikte toplumdaki risk farkındalığını arttırmak amacıyla “Sigortacılıkta Yangın Sistemleri” konulu bir seminer düzenledi.  Düzenlenen seminer kapsamında risk farkındalığının artırılması hedeflendi. Masdaf, yangın söndürme sisteminde yangın pompasının önemini anlatırken, Allianz Teknik ise yangın sigortalarının evleri ve işyerlerini nasıl koruduğu konusunda aydınlatıcı bilgiler aktardı. Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Masdaf Satış Yöneticisi ve Makine Yük. Mühendisi Ezgi Baba, “Sürekli kullanılmayan; ancak ihtiyaç halinde %100 performansla çalışması gereken bir ürün olduğu için projeleri ve şartnameleri doğru bir şekilde inceleyip, müşterilerimizin doğru ürün seçimi yapmalarını sağlarken, satış sonrası bakım süreçlerinde de işbirliği yaparak ürünün güvenli bir şekilde çalışması konusunda gerekli kontrolleri yapıyoruz. dedi. 

YANGIN POMPALARI HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR 

Masdaf Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Hüseyin Takmaz ise “yangın pompalarında bakım ve bakım sözleşmesinin önemi”ne dikkat çekti. Takmaz, “Binalarda ve endüstri tesislerindeki sulu yangın söndürme sistemlerinin basınçlandırılmasında kullanılan ve yangınla mücadelede hayati önem taşıyan yangın pompalarının, yangın felaketine karşı zamanında müdahale imkanı sunabilmesi ve binalarda güvenliği sağlayabilmesi için kurulum sonrasında periyodik olarak muayene, test ve bakımdan geçirilmesi oldukça önemlidir. Yangın anında çalışmayan bir sistem için yapılan yatırımın hiçbir önemi yoktur.” dedi.  Bu yazı 446 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Bizi Arayın +90 374 212 81 46

Bizi Arayın +90 374 212 81 46

Karaçayır mah. Eflatun Sok. Koçak Apt. No: 35/2 Bolu / Türkiye
+90 374 212 81 46
+90 374 212 81 45
info@esanadolu.com.tr
REFERANSLARIMIZ

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Telif Hakları

2022 Esanadolu Tüm Hakkı Saklıdır. Vipot Reklam Ajansı

E-BÜLTEN ABONELİĞİ